Meble Ogrodowe MODREW Leon Morzywołek

Altana „LEONÓWKA”

Altana „LEONÓWKA”

altana rzeźbiona

Leonówka

Dostępność
IMG_0091

+ Opcja dodatkowa

Rzeźbiona huśtawka

Altana rzeźbiona, pokryta dwukrotnie farbą ochronną. Idealny pomysł na praktyczne wykorzystanie własnego ogrodu.
Dla uzyskania wszelkich informacji związanych z projektami i realizacją altan prosimy kontaktować się telefonicznie, mailowo odpisujemy tylko dwa razy w tygodniu. Staramy się odpowiadać możliwie jak najszybciej, ale ze względu na rodzaj wykonywanych prac, nasza firma działa głównie w terenie i cały czas pod tym samym numerem telefonu : 512 139 627. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteś zainteresowany altaną, lub chcesz umówić się na spotkanie - zadzwoń

+48/ 512 139 627

Charakterystyka

null

Lite drewno

Meble są wykonane z litego drewna o grubości 30 – 45mm,  poddane starannemu sezonowaniu. przez co ujawniają się naturalne pęknięcia, co mocniej podkreśla ton tajemniczości dodając nutkę magicznego klimatu.

Szlifowanie

Wszystkie części drewna poddawane są 3-krotnemu szlifowaniu

Montaż

Dodatkowe wykorzystanie odpowiedniej grubości przystosowanych śrub, daje możliwość długoletniego użytkowania mebli, bez konieczności okresowych napraw.

Zaokrąglone i wygładzone krawędzie

Każda krawędź jest dokładnie zaokrąglona i wygładzona co sprawia, że nasze meble są bardziej bezpiecznymi przy kontaktach na przykład z dziećmi.

Malowanie

W zależności od rodzaju drewna, wszystkie wykonywane meble pokrywane są 3 do 4 – krotnie, najwyższej klasy impregnatem o odpowiednio dobranych kolorach.

Transport

Posiadamy możliwość transportowania zakupionych u nas mebli i dodatkowo w zależności od wybranego zestawu, również zmontowania ich na miejscu u klienta.

Inne produkty