Meble Ogrodowe MODREW Leon Morzywołek

Oryginalne wyposażenie wnętrz

Ręcznie robione

Wyposażenie

Dostępność

Górna część główna, wykonana z jednego litego kawałka drewna dębowego z naturalnymi pęknięciami i sękami, dodatkowa noga również z tego samego materiału na której prezentuje się wkomponowany zlewozmywak z wszystkimi podłączeniami hydraulicznymi, łatwy w obsłudze i w każdej chwili gotowy do demontażu.

umyw_5

Rodzaj drzewa - Dąb

Wykonane z drewna dębowego (gat. iglaste). Czytaj…

W ten sposób wyposażone wnętrza prezentują się w niecodziennej kolorystyce, stwarzają niespotykany i wyjątkowy dla każdej zabudowy klimat. Można stosować różne rodzaje drewna.

Wzory rzeźbień na życzenie klienta.

Jesteś zainteresowany kompletem zadzwoń

+48/ 512 139 627

lub skorzystaj z formularza obok

Kontakt
Charakterystyka

null

Lite drewno

Meble są wykonane z litego drewna o grubości 30 – 45mm,  poddane starannemu sezonowaniu. przez co ujawniają się naturalne pęknięcia, co mocniej podkreśla ton tajemniczości dodając nutkę magicznego klimatu.

Szlifowanie

Wszystkie części drewna poddawane są 3-krotnemu szlifowaniu

Montaż

Dodatkowe wykorzystanie odpowiedniej grubości przystosowanych śrub, daje możliwość długoletniego użytkowania mebli, bez konieczności okresowych napraw.

Zaokrąglone i wygładzone krawędzie

Każda krawędź jest dokładnie zaokrąglona i wygładzona co sprawia, że nasze meble są bardziej bezpiecznymi przy kontaktach na przykład z dziećmi.

Malowanie

W zależności od rodzaju drewna, wszystkie wykonywane meble pokrywane są 3 do 4 – krotnie, najwyższej klasy impregnatem o odpowiednio dobranych kolorach.

Transport

Posiadamy możliwość transportowania zakupionych u nas mebli i dodatkowo w zależności od wybranego zestawu, również zmontowania ich na miejscu u klienta.