Meble Ogrodowe MODREW Leon Morzywołek

Wóz drabiniasty ozdobny do ogrodu na kwiaty

Wóz drabiniasty ozdobny do ogrodu na kwiaty

modrew_woz_10

Wóz odnowiony, pokryty dwukrotnie farbą ochronną. Idealny pomysł na przyozdobienie własnego ogrodu, może służyć za dekoracyjny kwietnik. Nowa boazeria w skrzyni wozu. Wóz jest na sprawnych kołach jeżdżących.

Jesteś zainteresowany wozem - zadzwoń

+48/ 512 139 627

Charakterystyka

null

Lite drewno

Meble są wykonane z litego drewna o grubości 30 – 45mm,  poddane starannemu sezonowaniu. przez co ujawniają się naturalne pęknięcia, co mocniej podkreśla ton tajemniczości dodając nutkę magicznego klimatu.

Szlifowanie

Wszystkie części drewna poddawane są 3-krotnemu szlifowaniu

Montaż

Dodatkowe wykorzystanie odpowiedniej grubości przystosowanych śrub, daje możliwość długoletniego użytkowania mebli, bez konieczności okresowych napraw.

Zaokrąglone i wygładzone krawędzie

Każda krawędź jest dokładnie zaokrąglona i wygładzona co sprawia, że nasze meble są bardziej bezpiecznymi przy kontaktach na przykład z dziećmi.

Malowanie

W zależności od rodzaju drewna, wszystkie wykonywane meble pokrywane są 3 do 4 – krotnie, najwyższej klasy impregnatem o odpowiednio dobranych kolorach.

Transport

Posiadamy możliwość transportowania zakupionych u nas mebli i dodatkowo w zależności od wybranego zestawu, również zmontowania ich na miejscu u klienta.