Meble Ogrodowe MODREW Leon Morzywołek

Charakterystyka

null

Lite drewno

Meble są wykonane z litego drewna o grubości 30 – 45mm,  poddane starannemu sezonowaniu. przez co ujawniają się naturalne pęknięcia, co mocniej podkreśla ton tajemniczości dodając nutkę magicznego klimatu.

Zaokrąglone i wygładzone krawędzie

Każda krawędź jest dokładnie zaokrąglona i wygładzona co sprawia, że nasze meble są bardziej bezpiecznymi przy kontaktach na przykład z dziećmi.

Szlifowanie

Wszystkie części drewna poddawane są 3-krotnemu szlifowaniu

Malowanie

W zależności od rodzaju drewna, wszystkie wykonywane meble pokrywane są 3 do 4 – krotnie, najwyższej klasy impregnatem o odpowiednio dobranych kolorach.

Montaż

Dodatkowe wykorzystanie odpowiedniej grubości przystosowanych śrub, daje możliwość długoletniego użytkowania mebli, bez konieczności okresowych napraw.

Transport

Posiadamy możliwość transportowania zakupionych u nas mebli i dodatkowo w zależności od wybranego zestawu, również zmontowania ich na miejscu u klienta.

MODREW to gwarancja jakości i zadowolenie naszych klientów.

Meble Ogrodowe MODREW charakteryzują się dużą wytrzymałością i efektownym wykończeniem oryginalnymi rzeźbieniami. Przy zakupie naszych mebli oferujemy pomoc w transporcie na cały kraj lub wysyłkę kurierem po wcześniejszym uzgodnieniu warunków transportu.